Czy ból w klatce piersiowej oznacza zawał?

Witam,mam problem ostatni czas był dla mnie stresujacy,mam torbielą na jajniku,biorę primolut,biorę ćwiartkę leku nebinad,kiedyś miałam skoki ciśnienia,teraz mam nawet za niskie.Od kilku dni boli mnie czasami w klatce piersiowej,drętwieje mi lewa dłoń i promieniuje do barku,ciągle czuje stres,boje się ze mogę dostać zawału.Czy to mogą być objawy przedzawalowe czy od nerw?

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy mogą być odpowiedzią Pani organizmu na przewlekający się stres i są dla Pani sygnałem, żeby zwolnić, zatrzymać się
i ustalić priorytety, by nie tracić energii na rzeczy mało ważne?

Wskazana byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z psychologiem.
Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do osobistego kontaktu lub na Skype.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, w związku z samopoczuciem proszę korzystać z konsultacji z lekarzem aby wykluczyć przyczyny somatyczne. Odczucia które Pani opisała mogą mieć związek ze stresem, nerwowością którą Pani odczuwa. Proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem, zastanowić się jak radzić sobie ze stresem, wyciszyć się. Może Pani skorzystać z pomocy NFZ (https://zip.nfz.gov.pl/GSL/), skierowanie może wystawić lekarz rodzinny, lub w prywatnym gabinecie. Pozdrawiam serdecznie