Jak uporać się ze strachem przed dorosłym życiem?

mam 18 lat i ciągle czuję lęk. nie wiem konkretnie czego się boję, ale stresuje się m.in przyszłością, za rok mam maturę,chciałabym ja dobrze zdać, mam wysokie wyniki w nauce,ale to mnie nie uspokaja.boję się ze zostanę sama,że sobie nie poradzę z życiem. strach doprowadza mnie do szału, mam ciągłe biegunki, częste bóle głowy, wymioty, drżenia kończyn, psychicznie czuję się bardzo źle, nieustający strach mnie wykancza. pdst wyniki krwi są w normie. co mam robić?

Dzień Dobry Pani,

Namawiałabym Panią do zwyczajnej rozmowy z psychologiem ( w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, aby zastanowić się nad przyczyną lęku oraz dalszą formą pomocy. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/, lub może Pani skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie. Pozdrawiam serdecznie