Czy należy słuchać głosu wewnętrznego?

Mam problem a mianowicie od ponad 2miesiecy mam cos takiego,ze glos wewnętrzny mówi mi co mam robić w rzeczywistości nie robię tych rzeczy,ale jest to dla mnie uciążliwe nie wiem co robić.Proszę o pomoc

Witam, warto o tym dłużej porozmawiać, poznać więcej szczegółów, co to za głos, w jakich sytuacjach go Pani słyszy, co takiego ma Pani robić. Jest to dla Pani uciążliwe, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem aby ustalić właściwy sposób pomocy. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, rozumiem że ten głos wewnętrzny jest natarczywy? Proszę zarejestrować się na wizytę do lekarza psychiatry. Warto wykluczyć poważne choroby. Być może wymagana będzie również psychoterapia.
Pozdrawiam A. Pacia