Co jest przyczyną bólu żył?

Od kilku dni boli mnie ręką, w sobotę poczułam tak jakby bolały mnie żyły w prawej dłoni, od rana od niedzieli pobolewa mnie ręką przez cały dzień, w nocy ból się nasila i promienieniuje od nadgarstka aż po ramię. Palcami mogę ruszać ale nie jest przyjemne uczucie. Nie mam pojęcia co jest przyczyną bólu. Nie mam żadnej opuchliznyitd.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza POZ po wstępnym badaniu będzie można cis więcej powiedzieć