Co jest przyczyną nadmiernego pocenia głowy?

Bardzo prosze o odpowiedz co moze byc przyczyna straszliwego pocenia glowy.czesto jezdze za granice na konferencje bywa ze jest tam po2,5 do 4 tys ludzi .sa dnie kiedy sa tance.a ja po kilku minutach mam fontanne z glowy i szbko wowczas slabne.musze odpoczac ijestem czrwona jak burak.apoce sie tylko z glowy .pot doslownie splywa mi po twarzy ipo wlosach. Tak ze w ciagu kilku minut wygladam jakbym dopiero wyszla z wody. Wszyscy patrza sie na mnie przerazeni.od 3 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badanie będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i Terapeutyczne.
Sadze ze konieczne są badania hormonalne i konsultacja lekarza endokrynologa