Co jest przyczyną wypadających włosów?

Co może być przyczyną wypadających włosów? Od kilku dobrych lat fabuje wlosy, lecz odpowiednich odstępach czasu. Zawsze były grube i nie miałam z nimi problemów. Włosów nie prostuje ani nie lokuje Od niedawna (ok.1msc) włosy nagle zaczęły mi wypadać garściami, używam odżywek z apteki, ale rezultatów zero. W tym czasie nie zmieniałam ani szamponu, ani odżywek, ani nie przechodziłam jakichkolwiek zabiegów. Włosy na dzień dzisiejszy mam o połowę cieńsze i łamliwe, ponadto na podłodze, ubraniach, czy nawet w wannie włosów zbieram całe kupki.. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnych badaniach będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie