Co mam brać, żeby pozbyć się wody z organizmu?

Witam. Jestem w 5 tygodniu ciąży. Brałam wcześniej furosemid na obrzęki. Teraz jak się dowiedziałam o ciąży to przestałam brać. Mam bardzo spuchniete nogi, ręce i twarz. Przez kilka dni przytyla, już 4 kg. Co mam brać, żeby pozbyć się wody z organizmu? L

Renata GrzechociĹska

Witam.
Z racji tego, że obrzęki są bardzo nasilone proponuję jednak skonsultować się ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam