Co mam robić, jeśli krwawi mi pieprzyk?

Witam od jakiegoś czasu na nodze miałam czerwony pieprzyk który przypadkiem został uszkodzony. Zaczęła lecieć krew i zrobił się strupek. Ale dookoła mam zaczerwienione jakby jakieś zapalenie. Co mam zrobić?

Lek. Michał Lenard

Przy krwawieniu ze zmiany barwnikowej jaką jest pieprzyk należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!