Co mam robić z tą zmianą na paznokciu w ciąży?

Witam serdecznie jestem w 29 tygodniu ciąży i mam okropna zmianę na paznokciu.. Kupiłam lakier steper i przyznam szczerze że jest napisane że nie jest zalecane stosowanie w ciąży. Czy jest możliwość abym mogła to stosować a nie zaszkodzić maluszkowi?

Szanowna Pani, proszę udać się do najbliższego podologa, który oceni zmianę i zaproponuje odpowiednie działania, które nie będą szkodzić Pani dziecku. W większości dobrych gabinetów podologicznych można zakupić bezpieczne preparaty do stosowania również podczas ciąży. Głowa do góry i życzę powodzenia!