Co mam zrobić z drzazgą w nodze?

Po godzinie 11 rano wbiła mi się drzazga pod paznokieć. Co zrobić w przypadku gdy nie da się jej wyciągnąć i teraz już prawie jej nie widać?

Szanowna Pani, nie wiem, kiedy wystąpił kłopot i czy już zdążyła Pani uzyskać pomoc, niemniej na przyszłość w takiej sytuacji proszę niezwłocznie udać się do najbliższego gabinetu podologicznego. Każdy doświadczony podolog potrafi usunąć taką drzazgę praktycznie bezboleśnie z zachowaniem sterylności zabiegu. O ile zajdzie konieczność dodatkowych konsultacji po zabiegu zostanie Pani skierowana dalej. Pozdrawiam.