Co robić z zielonym paznokciem?

Mój paznokieć jest ciemnozielono żółty i podchodzi krwią. Panicznie boję się palców bez paznokci i muszę go jakoś uratować. Błagam o pomoc

Szanowna Pani, zmiana o której Pani pisze prawdopodobnie ma podłoże urazowe. Proszę udać się możliwie szybko do podologa w Pani mieście. Doświadczony podolog bez kłopotu i bezboleśnie oczyści Pani płytki paznokciowe ze zmian oraz wykona protezę paznokcia, która będzie imitować naturalny paznokieć i nie będzie to Pani sprawiać dyskomfortu.

Życzę powodzenia!