Co mam robić z tym zepsutym zębem?

Od zeszłego roku leczę zęby. Udało mi się w końcu zająć wszystkimi, rok temu robiłam lewą czwórkę, która jest zszarzała, ale na zdjęciu rtg wyszło wszystko w porządku, była założona plomba światłoutwardzalna. Na ostatniej wizycie byłam 4 października, wszystko było w porządku, nie dostałam żadnej informacji, żeby cokolwiek było nie tak, miałam robiony ostatni ubytek i byłam poinformowana aby przyjść za pół roku na kontrolę. Jednak zauważyłam wczoeaj, że ta czwórka zrobiła się od wewnątrz szorstka, wydaje mi się, że jest ciemniensza, niż była od góry i że jest ciemniejsze pezebrawieniw os góry, dodatkowo na trójce mam od góry białe przebarwienie. Chłopak mi powiedział, że wygląda jakby mi "gnił ząb"... Jestem załamana, strasznie się zestresowałam, oczywiście umowie się jak najszybciej na wizytę, ale czy jest możliwe, że od 4 października coś się mogło stać z zębem do takiego stopnia? Czy może pani doktor nie sprawdziła tego zęba przy poprzedniej wizycie i nie zauważyła, że dzieje się coś złego? Bardzo się martwię.

Dzień dobry, proszę po prostu wrócić do lekarza z zapytaniem czy naprawdę jest wszystko w porządku. Czasem ząb leczony kanałowo ciemnieje pomimo, że jest dobrze wyleczony i wypełnienie szczelne. Czasami samo wypełnienie się przebarwia, a czasem mogło się rozszczelnić i wdarła się próchnica.

Proszę się nie denerwować tylko sprawdzić.