Co mam zrobić, jeśli ból będzie się utrzymywał?
Dzien dobry. Mam zdiagnozowanego tłuszczaka 3/4/7,5. Uciska mi na nerw. Bol ogranicza mi poruszanie się. Za 3 msc. mam kontrolny rezonans. biore leki zapisane przez lekarza. Czy jeżeli ból bedzie się utrzymywał , co powinienem zrobić. Prosze o poradę.pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu
Dziecko autystyczne w przedszkolu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.
Witam! Mało informacji o lokalizacji tłuszczaka, przyjmowanych lekach i na który nerw jest ucisk. Najlepiej się skontaktować z lekarzem nadzorującym aktualne leczenie, on ma pełne informacje i może skorygować zaordynowaną terapię. Powodzenia W. Łuczkowski.