Co jeszcze może pomóc tna ten ból głowy?

Dzien dobry choruje od 35 lat na miastenie biore mestinon od roku mam bolę glowy przemieszczajace sie i takie uciskowe lekarz pierwsze przepisal mi Flunarizine pozniej divaskan i nic mi nie pomaga badania mam dobre łącznie z tomografia

Witam! Jeżeli lokalizacja bólu się zmienia, pojawiają się obawy i niepokój wewnętrzny, to ew. można spróbować leku z grupy SNRI, np. Dulsevia (często pomaga tam, gdzie inne leki zawodzą). Powodzenia W. Łuczkowski.