Co mam zrobić z tak silnym bólem jedynki?

Witam , mam leczona lewa jedynkę ,po wyczyszczeniu jej wystąpiła opuchlizna i gorączka.poszłam na następny dzień , Pani mi wyjęła opatrunek wyczyściła jeszcze raz i założyła nowy ,obrzęk jest mniejszy ale nie mogę nawet dotknąć tego zęba i co pare godzin boli ,biorę przy tym dalacin już 4dzien . Czy zmienić dentystę ?

Z opisu wynika że ząb był leczony kanałowo starą wielowizytową metodą z różnymi lekarstwami zakładanymi do środka zęba. Nowoczesne leczenie kanałowe odbywa się w powiększeniu pod mikroskopem na jednej wizycie. tylko takie postępowanie daje duże szanse na prawidłowe gojenia i zachowanie zęba na długie lata. Oczywiście dolegliwości bólowe mogą się pojawić także po nowoczesnym leczeniu ale najczęściej ustępują z dnia na dzień.