Co mam zrobić z tymi zawrotami głowy mając 27 lat?

Witam, Od kilku miesięcy mam częste zawroty głowy, mdłości, ostre bóle głowi i ciągłe drżenie rąk. Pojawiają się również problemy z równowagą. Lekarz skierował Mnie na TK głowy. Otrzymałam taki opis: Cech świeżego krwawienia wewnątrzczaszkowego nie widać. W obu półkulach mózgu w str głębokich z przewagą LPM, drobne zwapnienia - naczyniopochodne/degeneracyjne, nie widać zwapnień w jj zębatych móżdżku. Mam 26 lat, jestem kobietą. Czy po otrzymani takiego opisu, powinnam przyspieszyć wizytę u neurologa (wizytę zaplanowaną mam na półtora miesiąca)?

Witam! Nie ma paniki. Drobne zmiany e istocie białej opisywane jako naczyniopochodne (tego praktycznie się nie leczy). Zgłaszane przez Panią problemy mogą mieć różne podłoże, m. in. nerwicowe, błędnikowe i inne. Jeżeli konsultacja laryngologiczna i EEG wypadną prawidłowo, to należy poważnie rozważyć podłoże emocjonalne. Nieco skromny jest opis dolegliwości, okoliczności występowania zaburzeń, rodzaj wykonywanej pracy itp., żeby udzielić Pani szczegółowej odpowiedzi. Pozdrawiam W. Łuczkowski.