Co mi dolega, jeśli spadają wyniki badania krwi?

W 2016 roku załapałem zakrzepicę żył głębokich w prawej nodze po pobycie w szpitalu przez 5 dni dostawałem zastrzyk clexane 80 mg i na tym zakończyli moje leczenie przypisując tabletki Xsareltto 20 mg od tego czasu strasznie lecą mi wyniki krwi na dół ostatnie moje wyniki to leukocyty 3,2 erytrocyty 3,7 hemoglobina 9,1 hematokryty 29 płytki krwi 165 moje pytanie do jakiego specjalisty mam się udać aby stwierdził co mi dolega ,jestem osłabiony, męczę się szybko łapią mnie skurcze obydwóch nóg raz są to skurcze mięśniowe a innym razem w nocy jest takie uderzenie w zgięciu kolan i pachwinie , prosiłbym o pilną odpowiedź

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pana dolegliwości z jednej strony mogą być związane z zakrzepicą żył głębokich a z drugiej strony dolegliwości typu osłabienie, łatwa męczliwość mogą być związane z anemią. W pierwszej kolejności warto udać się do lekarza rodzinnego, który po wykonaniu podstawowych badań i zebraniu dokładnego wywiadu będzie mógł Pana pokierować do odpowiedniego specjalisty.