Co mogą oznaczać codzienne mdłości o tej samej porze?

Co mogą oznaczać codzienne mdłości o tej samej porze? Witam, otóż od jakichś dwóch tygodni miewam mdłości prawie codziennie zazwyczaj o tej samej porze (między 15 a 17), mdlosci ustępują zazwyczaj samoistnie lub po wypiciu herbatki z imbiru. Mdłości te nie kończą się wymiotami. Chciałbym wiedzieć co może być przyczyną, pierwszą myślą może być ciąża, owszem współżyje z chłopakiem natomiast stosujemy zabezpieczenie (prezerwatywa) i po ostatnim stosunku wszystko było całe, a także nic nie przeciekło. Także tą opcje wykluczam. Proszę o jakieś porady do kogo ewentualnie się zgłosić, dodam do wypowiedzi, że mam także problemy z zaleganiem wydzieliny w górnych drogach oddechowych, jest także podejrzenie problemów z tarczycą, a także niezdrowo się odżywiam, mam dietę uboga w warzywa, owoce i błonnik. Bardzo proszę o poradę co w tej sytuacji zrobić oraz ewentualnie gdzie kierować się z problemem.

Tak naprawdę Pani już odpowiedziała na swoje pytanie. Przyczyną może być głównie niezdrowe odżywianie. Warto udać się do dietetyka, który ułoży odpowiednio zbilansowaną dietę, tak aby poziom glukozy we krwi był na stabilnym poziomie. Często się zdarza, że obniżenie się cukru we krwi w ciągu dnia powoduje nudności. Spowodowane to jest właśnie nieodpowiednio zbilansowanymi posiłkami od rana, lub też ich brakiem. Jeżeli jest podejrzenie problemów z tarczycą, należy udać się do endokrynologa, który postawi diagnozę i rozpocznie leczenie.