Co mogą oznaczać mdłości i bóle głowy?

Witam miwszkam w Anglii i chodzac do lekarza Gp tylko mi przepisuja paracetamol....a wiec od roku czasu do tej pory mam cos takiego gdzie mi nie pozwala na normalne funkcjonowanie tzn codziennie bol glowy naciski w roznych miejscach glowy przeważnie srodek glowy bol kregoslupa wymiotowanie gdzie nie wymiotuje to samo omdlenia czuje ze zaraz wymiotuje ale nie wymiotuje przez pare sekund jak gdzies ide chodze jak pijany stany lękowe gdy wstaje rano niechce mi sie nic robic od tego czasu okulary nosze bo slabo widze na prawe oko

Lek. Tomasz Budlewski

Czy były jakieś podstawowe badania z krwi? wskazana wizyta u okulisty oraz lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie