Co mogą oznaczać skurcze w 21-tygodniu ciąży?

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy skurczy, które miałam w 21 tc. Wyglądało to tak że były co 6-8 min a przy tym towarzyszył niewielki ból w dole brzucha jak podczas miesiączki. Gdy zmieniłam pozycję skurcze stawały się łagodniejsze aż w końcu po ok.1,5 godz.ustąpiły. To były przepowiadające skurcze?

Lek. Tomasz Budlewski

Zawsze warto udac się do ginekologa aby po badaniu moc coś więcej powiedzieć