Co mogą oznaczać takie wyniki prób wątrobowych?

Dzień dobry,jestem w 35 tc od 3 dni swędzi mnie całe ciało, w nocy najbardziej dłonie i stopy po zrobieniu prób wątrobowych otrzymałam takie wyniki: Bilirubina całkowita 0.4 mg/dl norma do 1.2 Fosfataza zasadowa 215 U/l norma do 150 ALT 41 U/l norma do 34 AST 27U/l norma do 34 Nie mam żadnego kontaktu do mojego ginekologa i nikt nie chce zinterpretować moich wyników

Lek. Bianka Małczuk

Witam,

W celu diagnostyki w kierunku cholestazy ciążowej wskazane jest oznaczenie we krwi stężenia kwasów żółciowych. Z całością wyników badań proszę zgłosić się do ginekologa.