Co mogą oznaczać zielone upławy?

Mam uplawy zielonykowate, ogólnie wygląda to jak miesiączka tyle że nie ma krwi a właśnie te upały, które już newet nie śmierdzia. Mam 49 lat, menopalze od 42 roku życia i zmieniłam partnera. Czy to możliwe że to jest rzesistkowica?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Na podstawie samego koloru upławów nie da się stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. powinna Pani zgłosić się na kontrolę do ginekologa.