Co mogą znaczyć bóle brzucha, stolec że śluzem i ból klatki piersiowej?

Dzień dobry mam problem już od kilku lat ale za każdym razem kiedy idę do szpitala mówią że jest wszystko dobrze od paru lat co kilka miesięcy trawiam do szpitala z strasznym bólem zapadką jest On tak wielki że nawet tego nie umiem opisać moje obiawy polegają na kilkakrotnym chodzeniu do WC nawet z 12 razy dzień w dzień przy czym oddaje stolec z strasznym śluzem czasami pojawia się sporo krwi również czasami boli mnie klatka piersiowa nie że niewiadomo jak ale pobolewa mnie bardzo zadko gorzej z tym brzuchem i do tego wg nie mogę wysjasnic dlaczego mam a raczej kiedyś miałam coś takiego że mówiłam miałam normalny oddech a po chwili strasznie śmierdziało mi z ust trwało to parę sekund i znowu przestawało a teraz już mam to coraz częściej raz na dwa dni coś koło tego ostatnim czasie również mam nasilone bóle brzucha czyli nie wiem wykonuje pewna czynność nagle mi się robi słabo odczuwam szybką potrzebę pujscia do toalety i jak już pójdę to nagle wszystko mija co mi może być ?

Jedyne co mogę zaproponować to diagnostykę pod kątem chorób zapalnych jelit - trzeba zrobić kolonoskopię. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.