Co mogą znaczyć moje drżenia?

Witam. Mam 25 lat i choruje na drzenie przeważnie rak ale tez i nóg czasami glowy od 11 lat. Byłem już u minimum 5 neurologow i większość mi mówiła ze to jest drzenie samoistne ale cześć mówiło ze ta chorobę można wykluczyc ale nie wiedza co to jest. Badanie krwi pod różnym i kilku krotnym rodzajem wychodzilo dobrze, tomograf glowy tez dobrze, wątroba itp tez są dobre. Drzenie mi jedynie ustaje jedynie jak spozyje jakiegoś alkoholu albo jak jestem mocniej niewyspany. Psycholog po pierwszej wizycie powiedział ze pod tym względem jestem zdrowy. Prawa ręka mi bardziej darzy niż lewa i jestem prawo ręczny. Biorę już długo propanol 40mg 3× dziennir czy coś takiego długo ale nie pomaga. Proszę o pomoc albo dobrego neurologa.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna! Pełne badanie, ocena wyników labor; inne schorzenia; tarczyca, ? ogólny stan Pacjenta ??
Jaki wywiad rodzinny w kierunku drżenia samoistnego??
Wskazany zdrowy tryb życia, regularny sen, mało alkoholu i używek!, regularne posiłki, płyny; dużo płynów bo upały...
; Pozdrawiam, zapraszam