Co mogą znaczyć moje zawroty i bóle głowy po odstawieniu escitalopramu?

Witam, Ponad rok bralam escitalopram 15,od ponad tygodnia juz nie biore za to zauwazylam u siebie dziwne objawy jak zawroty i bole glowy oraz nasilone reakcje nerwowe.

Witam! Nagłe odstawienie leków z grupy SSRI (należy do nich Escitalopram) może powodować różne, m.in. opisane przez Panią dolegliwości. Odstawianie tych leków powinno trwać ok. 2-3 tygodnie (stopniowo). Czasem wskazane bywa wspomaganie lekami ziołowymi. Powodzenia W. Ł.