Co mogą znaczyć takie narośla na języku?

Witam mam 28 lat. Od kilku tygodni czuje po obu stronach języka mniej więcej na wysokości osemek jakieś narośla. Czasami z jednej czasami z drugiej strony. Są mniejsze i większe guzki. Prosił bym o podpowiedź.

To nie narośla tylko wyciski zębowe. Masz dużo zębów i duży język i tam jest ciasno! W ciasnych butach też robią się odciski tak jak u Ciebie w buzi na języku. Myślę, że należy te niektóre ósemki Pana usunąć? Skonsultuj się z dobrym, nowoczesnym stomatologiem i ortodontą. Zrób zdjęcia zębów w 3 DE i będzie jasna sprawa.