Co mogą znaczyć te zaburzenia świadomości?

Czasami nie wiem co się ze mną dzieje mam takie momenty że idę gdzies i mnie w pewnym momencie jak by odcina od świata i idę ciągle do czasu aż się nie o udze mam tak często coraz częściej się to zdarza nie wiem co mam zrobić ostatnio wjechałem w słup rowerem poprostu nie wiedziałem gdzie jadę nie widziałem

Takie zaburzenia świadomości mogą mieć podłoże neurologiczne. Proszę jak najszybciej udać się do lekarza neurologa lub psychologa/neuropsychologa, który przeprowadzić z Panem wywiad i stosowne testy (badania). Nawet poważne schorzenia, rozpoznane wcześnie i odpowiednio leczone, nie będą znacząco wpływać na Pana funkcjonowanie.

Pozdrawiam serdecznie,

Dominika Wieland-Lenczowska