Co mógł oznaczać ból głowy oraz zdrętwienie ręki, ust i języka?

Witam, dzis zaczela mnie mocno boleć głowa, dokładniej po prawej stronie. Po jakichś 20 minutach zdrętwiała mi lewa ręka, później usta i język. Teraz drętwienie odpuściło, ale dalej bardzo mnie boli głowa, nasila sie to przy zmianie pozycji albo kaszlu. Pierwszy raz mi sie cos takiego zdążyło, nie pomógł nawet sen i tabletki przeciwbólowe. Czy mam sie martwić? Udać sie do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

tak konieczna wizyta u lekarza, sądze że przy tego typu objawach należy zgłosić się na SOR lub wezwać pogotowie ratunkowe
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.