Co mogły oznaczać takie komplikacje po zabiegu mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym?

Witam jestem po czwartym zabiegu mezoterapi iglowej kwasem hialuronowy. Czwarty zabieg był koszmarny ból po podaniu kwasu był okropny mrowienie, uczucie rozpychania skóry. Po zabiegu buzia była bardzo spuchnieta nie obyło się bez leków przeciwbólowych. Dzień po mam duże bolące grudy w jednym miejscu. Poprzednie trzy zabiegi były bezproblemowe. Czemu??

Dzień dobry, czy wykorzystany preparat do mezoterapii był taki sam, jak przy 3 poprzednich zabiegach? Proszę skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.