Co mówi ta morfologia o moim stanie zdrowia?

Dzień dobry, mam 18 lat i zrobiłam powtórne badania krwi bo w poprzednich miałam za dużo płytek krwi. Nowe badania krwi są znacznie gorsze. Erytrocyty 3,5 norma od 3,9 Hemoglobina 11,2 norma od 11,2 Hematokryty 35 norma od 34 MCV 100 norma do 95 MCH 31,4 norma do 32 MCHC 33 norma od 32 Płytki krwi 490 norma do 350 RDW-CV 12 norma od 11,8 MPV 9,4 norma od 9,5 PCT 0,45 norma do 0,38 ROZMAZ IG 0,02 norma do 0,04 Neutrofile 42 norma od 41 Limfocyty 47 norma do 50 IG 0,30 norma do 0,50 USG brzucha nic nie wykazało a krzepliwość krwi dobra. Proszę o informacje z czego może to wyniki takie wyniki krwi. Dodam, ze ciagle boli mnie głowa, słabo się czuje, ciagle jestem śpiąca, jestem blada, bardzo łatwo robią mi się siniaki i mam krwotoki z nosa oraz zauwzywlqm nocne poty

Wynik morfologii wskazuje na ANEMIĘ ?! może tez niedobory witaminowe / wysokie MCV / Czy ma Pani obfite miesiączki ?? Może zła dieta, inne schorzenia ?? USG brzucha nic nie wykazało a krzepliwość krwi dobra. ; Objawy typowe dlaANEMII: " ciagle boli mnie głowa, słabo się czuje, ciagle jestem śpiąca, jestem blada, bardzo łatwo robią mi się siniaki i mam krwotoki z nosa oraz zauwzyłam nocne poty " Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ;wyniki badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog