Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może być przyczyną moich doleglwiości?

Od dłuższego czasu dziwnie się czuje. Nie wiem do jakiego lekarza powinnam się z tym udać. Mam problem ze wstawaniem, po przebudzeniu przez długi czas czuje się osłabiona(uczucie podobne do kaca), po zjedzeniu śniadania odczuwam mdłości i lekki ból głowy. Dodatkowo nadmiernie mrugam oczami i próbuje je mocniej otworzyć bo ciagle mam wrażenie ze mam coś nie tak z oczami. Przy tym odczuwam ból przy brwiach. Nie potrafię opisać dokładnie co to za uczucie, ale ciagle mam wrażenie ze muszę bardziej otworzyć oczy bo opadają mi powieki. Często jestem senna bez powodu. Praktycznie już po przebudzeniu odczuwam zmęczenie. A kiedy położę się spac po przebudzeniu czuje się jakby otumaniona. Boli mnie głowa i nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Po przebudzeniu zawsze tez odczuwam taki ból brzucha jaki towarzyszy mi przy miesiączce, który w dalszej części dnia mija. Naprawdę nie mam pojęcia co mam z tym zrobić ale bardzo utrudnia mi to życie.
KOBIETA, 21 LAT 2 miesiące temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Ważne OBJAWY I PACJENT! Konieczna pełna konsultacja Ocena stanu fizycznego, emocjonalnego, wyników badań ; dieta tryb życia, problemy, stresy, praca, dom.... Okres pandemii, izolacja, lęki, sprzyjają zaburzeniom nastroju, depresji, bez senności.... Brak ruchu, siedzenie - nasilają bóle głowy, karku, apatię ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy