Co może być coś z tego, że dotknąłem wydzieliny z penisa, a potem włożyłem palec do pochwy mojej dziewczyny?

Witam, mam takie pytanie: dotknąłem ręką wydzieliny z penisa, wytarłem w koszulkę, a po chwili zacząłem robić "dobrze" palcem dziewczynie (dziewicy). Boję się, czy może coś z tego być? :(
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
Wydzielina, o której piszesz to preejakulat. Ze względu na możliwość obecności plemników wskazane jest unikanie bezpośredniego kontaktu z drogami rodnymi.
Ze względu na niewielką ilość przeniesionej wydzieliny na dłoń a następnie jej wytarcie ryzyko pozostawienia materiału gotowego do zapłodnienia jest praktycznie zerowa. Nie widzę podstaw do niepokoju.
Pozdrawiam