Co może być powodem uczucia gniecenia w klatce piersiowej?

Witam, od około 8 miesiecy mam ucisk,( jakby coś ugniatało) w okolicach lewej części klatki piersiowej i ramienia, dodam że na codzień pracę wykonuję lewą ręką. Obecnie przebywam zagranicą i będę w Polsce niebawem przez tydzień. Chciałbym prosić o poradę jakiego rodzaju badania wykonać przed wizytą do lekarza i do jakiego specjalisty najlepiej się udać. Nadmieniam, że czasu bedę miał niewiel i dlatego jest to dla mnie ważne aby udać się na wizytę z odpowiednimi wynikami z badań. Dziękuję.Adam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i nakierować odpowiednio diagnostykę