Co może być prawdopodobną przyczyną mojej bezsenności?

Witam. Mam podobny problem jak przedmówca czyli bezsenność !!!!( trzy, cztery godziny w ciągu nocy), a czasami godzina snu,nie czuje zmęczenia( przy zwiększonym wysiłku mam problem ze zaśnięciem czyli brak snu...), mam podwyższone ciśnienie (95/185). mam 37 lat, węże 93 kg, wzrost 194 ,ciężko mi przekroczyć tą wagi, mam szybka tendencje do utraty wagi . Pracuje fizycznie po osiem godzin dziennie, sześć dni w tygodniu. Może ktoś powiedzieć ze to wina złego odżywiania ale nie (sporo świeżych warzyw, ryb i mała ilość mięsa. (posiłków w ciągu dnia cztery) Konsultowałem się z lekarzami którzy wykonywali mi szeryf badań: Począwszy od rezonansu po USG tętnic i sporo innych badań. Wszystkie badanie wyszły bardzo dobrze. Proszę o pomoc

Dzień Dobry Panu :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień (poza aktywnością zawodową) - to ma fundamentalne znaczenie.

Proszę rozważyć konsultację diagnostyczną w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, albo w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem dotarcia do źródła Pana bezsenności.

Z życzeniami dla Pana pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605