Co może być przyczyną braku zaciekawienia?

Od 2 lat i 10 miesięcy nie odczuwam zaciekawienia z oglądanych programów telewizyjnych, filmów - nawet tych, które lubię. Leczę się psychiatrycznie od 2019 r. Przez 2 lata i 8 miesięcy i od tego właśnie czasu nie ma zaciekawienia niczym. Proszę powiedzieć, co może być przyczyną braku zaciekawienia - czy jest to może nerwica, psychoza, depresja? Kobieta, 35 lat

Szanowna Pani, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pani pytanie, myślę, że w przypadku leczenia farmakologicznego zasadne jest, aby powyższe objawi zgłosić lekarzowi prowadzącemu, aby miał możliwość zweryfikowania czy na Pani samopoczucie mogą mieć wpływ zażywane leki. Pozdrawiam