Co może być przyczyną mojego przewlekłego, suchego, dudniącego kaszlu?

Witam, Co może być przyczyną mojego przewlekłego suchego dudniącego kaszlu, który męczy mnie mniej więcej co godzinę od około 2 lat (czasem częstotliwość była w dzień mniejsza). Jest wszystko dobrze i nagle zaczyna mnie coś łaskotać w gardle lub lekko niżej (ciężko to doprecyzować). Mam 30 lat, nie palę (biernie też nie), nie biorę żadnych leków. Nie kaszlę w ogóle w nocy ale przed snem i od razu po przebudzeniu. Często się stresuję ale gdy jest spokojnie i normalnie kaszel także występuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka rtg i być może bronchoskopia proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego następnie do lek chorób płuc