Co może być przyczyną powracającego bólu pach?

Witam, od około pół roku co jakiś czas dokucza mi ból jednej bądź obydwu pach, bądź pojawiają się małe guzki. Po jakimś czasie ból sam ustępuje lub guzki znikają. Byłam dwa razy u lekarza, który zbadał węzły chłonne i nie wyczuł żadnych niepokojących zmian. Ostatnio miałam również robione badanie krwi (morfologia, OB) i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Co może być przyczyną powracającego bólu pach (przy dotyku, wysiłku itp.)?

Dzień dobry,

Proszę zrezygnować z antyperspirantów, jeśli Pani ich używa. Jeśli to nie pomoże, to warto wykonać rtg klatki piersiowej i dokładnie zbadać piersi. Gdyby węzły powiększały się, proszę zrobić usg - będzie Pani wówczas wiedziała, czy mają charakter odczynowy, czy inny,

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz