Co może oznaczać ból podbrzusza i białe upławy?

Witam mam policystycznych zespół jajników współżyłam z partnerem niby miałam okres od jakiś 10 dni boli mnie podbrzusze mam białe upławy i podwyzszona temperaturę w pochwie co to może oznaczać dodam że się nie zabezpieczalismy

Lek. Michał Lenard

Przyczyną objawów może być np. infekcja, ewentualnie ciąża. Konieczna będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!