Co może oznaczać ból stopy przy cukrzycy?

Chciałbym się dopytać odnośnie mojej choroby Mianowicie choruje na cukrzycę od jakichś 6 lat a od 3 lat mam nie najlepsza hemoglobinę czasem 8 czasem 10 Ostatnimi czasy zaczęła mnie boleć lewa stopa gdy trochę pochodzę Więc zacząłem myśleć iż mam stopę cukrzycowa Często jest mi zimno w stopy (z rękoma jest ok)Natomiast czucie mam dobre (sprawdzałem prostymi sposobami ) A prawa stopa mnie nie boli .Włosy mi nie wypadają a mam ich trochę .Skóra nie jest wysuszona ani napięta .Odczuwam tylko ból (niezbyt mocny) w prawej stopie i czasem zimno Czy może być to stopa cukrzycowa i mam się czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze opis. moze wskazywać na neuropatie konieczna wizyta u diabetologa