Co może oznaczać ból w podbrzuszu u 35-latka?

Dzień dobry! Co może oznaczać u mężczyzny lat 35 ból w podbrzuszu, bardziej z lewej strony, promieniujący do pachwiny. Wykluczono przepuklinę. Ból pojawia się przy szybszym bieganiu, przy chodzeniu i truchtaniu nie. Pojawia się też przy kopaniu piłki. Tak jest od pół roku... Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. Marzena Cz. z Łodzi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Warto pokierować diagnostykę w tym kierunku.