Co może oznaczać ból podbrzusza podczas biegania?

Witam mam 28 lat . Regularnie uprawiam sport głównie piłka nożna . Od 4 miesięcy podczas biegania (trucht) oraz biegania sprintem mam minę bóle podbrzusza okolice spojenia łonowego wykonałem rezonans magnetyczny który wykluczył jakiekolwiek zmiany w spojeniu mięśniach brzucha i wielu innych narządów , lekarz opisał tylko ze występuje dyskopatia l4 l5 . Dodam jeszcze ze ból pojawia sie tylko podczas biegania natomiast w życiu codziennym podczas chodzenia i wielu innych czynnościach tak jak by go nie było . Proszę o pomoc ponieważ nie wiem juz co mam myśleć i gdzie uderzyć o pomoc

Chyba warto ograniczyc bieganie, które obciąża kręgosłup, a opisane zmiany dyskopatyczne ! Lepsze pływanie: na plecach, crowl, cwiczenia dla kręgosłupa, pilates!
do interpretacji klinicznej....; zależy od wywiadu, objawów, leczenia etc. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam