Co może oznaczać ból żyły w prawej ręce oraz drętwienie obu dłoni?

Witam. Od pewnego czasu doskwiera mi ból żyły w prawej ręce na przedramieniu oraz co jakiś czas drętwienie obu dłoni. Czy mam iść z tym do lekarza i czy może to być coś poważnego?

Najlepiej byłoby aby skonsultował Panią na początku lekarz rodzinny. Bardzo istotne jest rzetelne zebranie wywiadu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.