Co oznacza ból nerki po usunięciu woreczka żółciowego?

Maz wczoraj mial usunięty woreczek i początek rurki taki przewod od moczowodu do nerki reszte zostawili wewnątrz do czasu zabiegu czyli do 2.11 kiedy beda mu usuwac kamień. Maz naezeka że boli go nerka czy to jest normalne? Dodatkowo jest krwiomocz

Tak może być. Ale z uwagi że to kilka tygodni oczekiwania - trzeba się skonsultować z lek. prowadzącym pacjenta. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.