Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać czerwony i bolący rumień po zastosowaniu leku Acnosan?

Witam zakupiłam lek Acnosan. Wieczorem nalałam na wacik i przyłożyłam to na miejsce pryszcza. Rano no majej twarzy pojawił się czerwony, bolący i piekący rumień coś w rodzaju oparzenia. Jaki preparat ma kupić? W jakim czasie to zniknie i czy zostanie blizna?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy