Co może oznaczać dyskomfort po prawej dolnej stronie brzucha?
Odczuwam dyskomfort w prawej dolnej stronie.Czasami pokazuje się spora gula.Myslalam ze wychodzi mi przepuklina ale usg jamy brzusznej wykluczylo .Bylam rowniez u ginekologa który stwierdzil że wszystko jest w porządku.

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Być może przepuklina ? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne