Co może oznaczać guzek na szyi?

Witam, mam twardego guzka na szyi nie rusza się i nie boli przy dotknięciu. Mam nerwice lękową i chciałabym wiedzieć czy to może być przez nią bardzo się boje, bo jest mistrzem w wyszukiwaniu sobie chorób. Pozdrawiam

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza, zbada, zdiagnozuje, łącznie z diagnostyką różnicową, skieruje na odpowiednie badania i sprawa będzie jasna. W przeciwnym układzie, będzie Pani przeżywać lęk i niepokój wewnętrzny i niepotrzebnie "szarpać sobie nerwy".
Powodzenia
W. Łuczkowski.