Co może oznaczać krew w ustach po nocy?

Witam,chciał bym zapytać o co może chodzić w moim przypadku..od około miesiąca zauważyłem ze rano (nie codziennie ale co 2-3dzien) mam zaschniętą krew w nosie,a w ciągu tego miesiąca wyplułem około 5-6 razy ślinę w której znajdowała się krew.a nie pale papierosów od 2 miesięcy. Wcześniej jak paliłem miałem trudności w wzięciem pełnego oddechu (tak jakby w połowie coś mnie blokowało) na początku po rzuceniu palenia czułem także ból po lewej stronie w klatce piersiowej ale ustał po około tygodniu.i teraz właśnie niepokoi mnie tylko ta krew...nie kaszle,nie mam już problemów z oddychaniem i ogólnie czuje się dobrze (poza bolącym żebrem ale to raczej było związane ze spaniem na klatce piersiowej ponieważ ból tez ustał) zrobiłem już prześwietlenie klatki piersiowej i czekam na wyniki.mieszkam w Anglii dlatego wole zadać pytanie do polskiego doktora bo tutaj specjaliści sami wiecie jacy są...a zanim wybiorę się prywatnie do polskiego lekarza wole się skonsultować z kimś kto się na tym zna..czy to może być związane z gorącym powietrzem podczas snu ? Bo już sam nie wiem co o tym myśleć..pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u laryngologa i pulmonologa aby określić miejsce krwawienia najpierw powinien się Pan zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu