Co moze oznaczać krótkotrwały wstrząs ciała podczas podniecenia?

Witam, od prawie roku jestem w związku, z chłopakiem z którym zdecydowaliśmy się na zachowanie czystości aż do ślub, jednak nie zrezygnowaliśmy z budowania napięcia i namiętności. I tutaj moje pytanie. Mój partner zauważył, że podczas gdy się całujemy, w bardziej namiętny sposób i gdy między nami obojga występuję podniecenie, to mam coś w rodzaju wstrząsu,krótkotrwały wstrząs całym ciałem, ja w ogóle tego nie odczuwam, i tu moje pytanie, czy to jest w porządku? Czy to znak, że jednak coś jest nie tak. Dodam jeszcze, nie wiem o ile będzie to potrzebne, że podczas gdy sama się zaspakajałam, nigdy nie miałam orgazmu, tzn. był moment największego podniecenia, ale był on słaby, nie wiem czy te dwie kwestie się łączą.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana dalsza obserwacja i Ew wizyta u ginekologa/seksuologa