Co może oznaczać mój ból i ucisk w gardle?
Dzien dobry. Mam problem z gardlem. Pierwsza mysl, ze to objaw mojej nerwicy, gardlo scisniete, gula przy przełykaniu, ale nie zawsze. Czasem odpuszcza. Zadnego bolu. Laryngolog nic nie zobaczyl w gardle. 3 miesiące temu byl wirus i ciagle zapalenia uszu. Glos przepadl na tydzień ale spiewalam na sile (praca). Teraz na przykład guli nie ma, ale boli przy nacisnieciu palcem u samego dolu szyi. Co robic? Mialam usg pol roku temu, wszystko bylo ok. Czy powinnam powtorzyc?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Skutki chrapania
Niewyspanie partnera czy partnerki to nie jedyne przykre skutki chrapania. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat. O skutkach chrapania mówi dr Michał Michalik.
Witam! Pani opis objawów wskazuje na sprawę nerwicową. Wskazana porządna konsultacja i odpowiednie dobranie metod leczenia. Uprzedzam, że problemy mogą nawracać i czasem narastać. Leczenie farmakologiczne "na siłę" gardła, gdzie przyczyna może być emocjonalna jest szkodliwe. Zaznaczam, że w leczeniu zaburzeń emocjonalnych mamy do dyspozycji "cały wachlarz różnorodnych metod", a nie tylko tabletki i "pogawędki". Powodzenia. W. Łuczkowski.
Dzień Dobry Pani :)
Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na zaburzenia nerwicowe.
Celowa osobista konsultacja diagnostyczna w Poradni Zdrowia Psychicznego, do czego Panią zachęcam.
Z życzeniami dla Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605