Co może oznaczać moje poranne kołatanie serca i ciężki oddech?

Od jakiegoś czasu zaobserowałam ze źle się czuje rano, gdy wstaje, czuje ze serce mi kołacze, ciężko oddycham i gdy wstaje czuje jakbym miała omdlec ale nigdy to się nie dzieje, czuje wtedy ze musze wyjść na świeże powietrze i wtedy serio jest lepiej. Objawy lekko ustępują gdy zjem śniadanie, a całkiem odchodzą gdy wezmę prysznic. Mam pewnie podejrzenia ze prysznic działa odstesowująco ale nie wiem na ile to jest prawda. Gdy niedawno byłam w kinie w którym nie byłam od dłuższego czasu, spanikowałam, na samym początku seansu zdałam sobie sprawę ze nie mogę być za głośno bo są inni ludzie, że gdy wyjdę wszyscy będą się patrzeć, być może przeszkodze im, poczułam się bardzo źle, kołatalo mi serce czułam ze zaraz zwymiotuje, albo że cisnie mnie stolec, brzuch mnie bolał strasznie czułam ze jak najszybciej musze wyjść na świeże powietrze, wyszłam do toalety przesiedzialam sama godzinę i było lepiej, gdy wróciłam na salę kinowa bo był tam mój chlopak, siedziałam do końca seansu w telefonie by nie myśleć co się dzieje na około.

Dzień dobry, proszę udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań podstawowych, być może skieruje Panią do kardiologa. Dodatkowo proszę ograniczyć stres i ewentualnie spróbować psychoterapii.